Sizden Gelenler

DOKTORA SOR

Aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan ulaşabilirsiniz. Sizde uzmanlarımıza danışarak aklınızdaki soruları sorabilirsiniz...

duygu küçükali l. / 03-12-2015 09:56 11 ay önce
merhaba ben anadolu yakasında oturuyorum (kartal) katoloğunuzda ücretsiz servisimiz vardır diyor nasıl yararlanabilirim servisinizden? cumartesi günü gelmeyi düşünüyorum ama uzak geliyor servis mi gelip alıyor ? Uzmanın Cevabı Hafta içi her gün saat 09:45'de Bostancı köprüsü ve/veya Kozyatağı'ndan kalkan ücretsiz servisimiz var. Kartal'dan gelenler ya arabalarını Kozyatağı Carrefour otoparkına bırakıp servise geçiyor veya Bostancı Köprüsü'ne kadar toplu taşıma ile gelip orada servisle buluşuyor. İnceleme sadece birkaç dakika sürüyor ve sonuçlar hemen çıkıyor. Servis de sizi bekletmeden tekrar aldığı yere götürüp bırakıyor. Buraya yalnız gelebileceğiniz gibi servise eğer isterseniz eşiniz veya bir arkadaşınız ile de binebilirsiniz. Cumartesi günleri de çalışıyoruz ama hafta sonları servisimiz yoktur. Ayrıntılı bilgi ve randevu için lütfen 0212 233 1111 numarayı arayınız.
Sevda g. / 10-12-2015 22:47 11 ay önce
Merhaba ben sizden rahim filmin fiyatını öğrenebilirmiyim. Uzmanın Cevabı Merhaba. İlgili yönetmelik uyarınca tıbbi işlemlerin fiyatları yayınlanamıyor. Bu nedenle internet sitemizin sağ-alt köşesindeki "hemen danışın" penceresinden sorarak veya 0212 2331111 numarayı arayarak öğrenebilirsiniz.
Nezahat bicer . / 07-01-2016 11:24 11 ay önce
Hsg oncesi ultrasonla bakiliyor mu hamile olmadigimdan eminin ama suphede kalmamak icin film cekilmeden Uzmanın Cevabı Çok erken dönemde ultrason ile gebelik saptanamaz. Hamile olabileceğiniz konusunda şüpheniz varsa inceleme öncesinde gebelik testi yapılabilir.
A. / 15-02-2016 09:33 11 ay önce
Slm. Muayene sırasında bile rahat olamıyorum. Rahim filmi çekilirken kendimi kasarsam filmlerim kötü çıkar mı? Uzmanın Cevabı Rahim kaslarınızı isteseniz de kasamazsınız. Rahim kasları tıpkı barsak kasları gibi istemsiz kaslardır. Otomatik çalışırlar. Kol, bacak, kalça kasları gibi iskelet kaslarınızı kasmanız ise rahim filmi kalitesini etkilemez. Sadece muayene aletinin vajinaya yerleştirilmesine izin vermeniz yeterli olacaktır.
Yasemin Coşar S. / 26-11-2016 11:08 11 ay önce
Geçen ay rahim filmi çektirdim, bu ay hamileyim! Korkmadan rahatlıkla gidilebilinecek sağlık kurumu. Uzmanın Cevabı Yasemin hanım, çok sevindik. Rahim filmi çekimini takip eden 4 ay boyunca gebe kalma olasılığı artmaktadır. Pek çok hastamız rahim filmi çekiminden sonra gebe kalmaktadır. Hayırlı, sağlıklı olsun.
E. / 04-12-2016 20:55 11 ay önce
MERHABA, BEN 09.192016 TARİHİNDE MERKEZİNİZDE HSG FİLMİ ÇEKTİRDİM VE HEMEN SONRAKİ AY HAMİLE KALDIM EŞİMLE 1 SENEDİR UĞRAŞIYORDUK VE ARTIK AŞILAMA YAPTIRMAYA KARAR VERDİK DOKTORUM BUNUN İÇİN RAHİM FİLMİ İSTEDİ FAKAT KANALLARIM AÇIKTI RAHİM FİLMİ İLE İLGİLİ BİR ÇOK KÖTÜ SENARYO DUYDUM FAKAT ARAŞTIRIP AĞRISIZ YÖNTEM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM GERÇEKTEN SONDERECE HASSAS VE TİTZLİKLE YAKLAŞTI TÜM EKİP HEPSİNE GÜLER YÜZLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM EMİN OLUN İŞLEMİNİZ 10 DK İÇERİSİNDE VE SANCISIZ BİR ŞEKİLDE SONA ERİYOR. Uzmanın Cevabı Rahim Filmi çektiğimiz pek çok hastamız aynı ay veya takip eden birkaç ay içinde hamile kalıyor. Sizlerden gelen bu güzel haberler tüm ekibimizi motive ediyor. Hayırlı olsun.
Merve n. / 14-04-2017 03:56 11 ay önce
Ücretsiz servis bizi merkeze getirdikten sonra tekrar aldığı yere bırakacak değil mi? Uzmanın Cevabı Servisle merkezimize geldiğinizde bekletilmeden filminiz çekilecek. Film çekildikten sonra ortalama 10 dakika içinde sonuçlarınızı alacaksınız. Siz sonuçlarınızı alır almaz servisimiz hareket edecek, sizi aldığı yere geri bırakacaktır. Servisimiz tamamen ücretsizdir. Her gün saat 09:30'da Kozyatağı'ndan hareket etmektedir.