Hakkımızda

Echomar Sağlık Grubu 24 yıllık birikimi ve tecrübesi ile uzun yıllardır en iyi hizmeti, kalite standartları çerçevesinde en güvenilir şekilde veren, ülkenin en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. Echomar; işinde uzman, üstün nitelikli, insana değer veren deneyimli bir ekibe sahip, ileri derecede gelişmiş alt yapısı, donanımı, insan kaynakları, uluslararası standartlarda kalite anlayışı ve uygulamaları ile verdiği hizmeti en etkin şekilde hastalarına sunmaktadır.

Geniş cihaz parkuruna sahip Echomar; teknolojiyi yakından takip ederek görüntüleme ve tanıda, dünyadaki yeniliklerin Türkiye'ye taşınmasına öncülük etmiştir. Sistemini sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik veren Echomar, konusunda üst düzeyde bilgi ve deneyime sahip uzman doktor ve teknik personeli ile en çok tercih edilen Görüntüleme Merkezi konumuna gelmiştir.

Şişli'deki merkezinde kendi kategorisinde dünyanın en gelişmiş çok amaçlı C kollu dijital röntgen cihazını (Siemens Artis zee) kuran Echomar, Dr. Cevat Bayrak yönetimindeki tecrübeli ekibiyle HSG filmi (Rahim Filmi) incelemelerine devam etmektedir. Bu merkezde en düşük seviyede radyasyon kullanılarak, en düşük yan etki ve komplikasyon riskiyle yüksek kalitede ağrısız rahim filmi çekilmektedir.